első

 No, meg azért is késett első bejelentkezésem, mert tíz hónapos kis legényem annyi örömöt nyújt – figyelgetem, szórakozunk nagyokat ügyeskedéseit látva -, hogy  nem akartam megfosztani magam mosolyától.

Jelenleg alszik.

Aludt.

Tovább a blogra »