No, meg azért is késett első bejelentkezésem, mert tíz hónapos kis legényem annyi örömöt nyújt – figyelgetem, szórakozunk nagyokat ügyeskedéseit látva -, hogy nem akartam megfosztani magam mosolyától.
Jelenleg alszik.
Aludt.